Pakiet PIĘKNO NA DŁONI powstał z myślą o osobach dla których dłonie odgrywają bardzo istotną rolę ze względu na rodzaj wykonywanej pracy lub zwyczajnie, eleganckie dłonie stanowią dla nich największą wizytówkę.

Połączeniezabiegów zawartych w pakiecie skutecznie poprawi wygląd oraz jakość Twojej skóry. Manicure z opracowaniem skórek sprawi, że dłonie będą wyglądać elegancko, karboksyterapia w połączeniu z lampą led wpłynie odżywczo i przeciwstarzeniowo, spa w zabiegu pięknie zlikwiduje szorstkość oraz suchość spracowanych dłoni.

W ramach tego pakietu można skorzystać z:

Manicure tradycyjny z dokładnym opracowaniem skórek, oczyszczający peeling dłoni, odżywcze spa na dłonie z wykorzystaniem bogatych związków aktywnych i przyjemnie ciepłych rękawic, dotleniająca i niezwykle odżywcza karboksyterapia, a uwieńczeniem całego rytuału będzie bioodnowa światłem LED Celluma.

Pakiet PIĘKNO NA DŁONI, to idealny pomysł na prezent dla kogoś lub dla siebie, by odprężyć i odżywić skórę dłoni po ciężkim dniu w pracy lub codziennych czynnościach domowych. Porcja dobroczynnych zabiegów pozwoli zapomnieć o codziennych troskach, oczyści skórę ze stresu oksydacyjnego, zafunduje porcję witamin, które dobroczynnie zmienią jakość skóry i wygląd dłoni.

Dla kogo?

Dla każdego, kto chce odżywić swoje dłonie, zadbać o ich wygląd, odpocząć, zrelaksować się, oczyścić z toksyn i działać przeciwstarzeniowo.

Co znajduje się w pakiecie promocyjnym?

  • Manicure tradycyjny
  • Peeling dłoni
  • Spa na dłonie
  • Karboksyterapia
  • Światło LED Celluma

Czas:Cena:
1 godzina 45 minut280 zł