Karolina Adamiak

Kosmetolog

Karolina na stronę

W 2013 roku ukończyłam Wyższą  Szkołę Fizjoterapii we Wrocławiu. Przez 6 ostatnich lat zdobywałam praktyczne doświadczenie  jako kosmetolog, a także szkoleniowiec. Posiadam dużą wiedzę z zakresu najnowszych technologii oraz składników aktywnych zawartych w preparatach, którą staram się ciągle poszerzać uczestnicząc w wykładach, szkoleniach, zdobywając kolejne certyfikaty. Moja praca jest moją pasją. Każdy klient jest dla mnie bardzo ważny. We wszystkich zabiegach daję z siebie 100%, pochylam się indywidualnie nad każdym przypadkiem. Cechuje mnie dokładność, cierpliwość i uśmiech. Lubię wyzwania, ale nigdy nie eksperymentuję na klientach. Wprowadzam jedynie sprawdzone, bezpieczne zabiegi, dające jednocześnie najlepsze efekty terapeutyczne. Analizuję skórę i doradzam odpowiednią pielęgnację domową. Z miłości do mojej pasji powstało Beauty Time.

Natalia Kotwis

Kosmetolog

Natalia na stronę
Jestem dyplomowanym magistrem Kosmetologii. Ukończyłam Śląską Wyższą Szkołę Medyczną w Katowicach ze specjalizacją z podologii. Posiadam kilkuletnie, praktyczne doświadczenie w pracy z klientem. W życiu jak i zawodowo cenię sobie szczerość, a zatem klientom rekomenduję tylko sprawdzone, skuteczne i przede wszystkim bezpieczne zabiegi dobierane z indywidualnym wskazaniem.
Moim atrybutem jest sumienność i poczucie estetyki, wobec tego wszelkie manualne zabiegi sprawiają mi ogromną satysfakcję. Z przyjemnością zapraszam na bezpłatną konsultację do naszego centrum Kosmetologii Beauty  Time.
Milena Bujak

Stylistka paznokci, Wizażystka

IMG_20210313_164355_456

W 2020 roku ukończyłam Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Wałbrzychu, uzyskując tytuł kosmetologa. Moją ogromną pasją jest stylizacja paznokci oraz wykonywanie makijażu.
Dzięki wiedzy zdobytej w trakcie studiów, potrafię nie tylko wykonać estetyczny manicure, ale też dokonać wizualnej analizy stanu paznokci, dostrzegając ewentualne nieprawidłowości w ich wyglądzie, wzroście oraz ogólnej kondycji, co jest niezbędne w wykonaniu bezpiecznej stylizacji.
W pracach, które wykonuję, dążę do perfekcji. Śledzę wszelkie nowości w dziedzinie manicure’u, dzięki czemu nieustannie doskonalę swoje umiejętności. Uwielbiam tworzyć zdobienia w stylizacjach, jest to odzwierciedlenie mojej artystycznej duszy. Makijażem pasjonuję się od kilku lat, podczas których poznałam wiele jego tajników.
Jestem osobą pozytywną, otwartą i komunikatywną. Świadomość, że moja praca daje radość klientom, motywuje mnie do dalszego rozwoju. W pracę wkładam całe swoje serce, ponieważ każda wykonana stylizacja czy makijaż daje mi ogromną satysfakcję. Serdecznie zapraszam do Centrum Kosmetologii Beauty Time.

Copyright © 2020 Centrum Kosmetologii Beauty Time

Polityka prywatności & cookies