Karolina Adamiak

Kosmetolog

Karolina na stronę

W 2013 roku ukończyłam Wyższą  Szkołę Fizjoterapii we Wrocławiu. Przez 6 ostatnich lat zdobywałam praktyczne doświadczenie  jako kosmetolog, a także szkoleniowiec. Posiadam dużą wiedzę z zakresu najnowszych technologii oraz składników aktywnych zawartych w preparatach, którą staram się ciągle poszerzać uczestnicząc w wykładach, szkoleniach, zdobywając kolejne certyfikaty. Moja praca jest moją pasją. Każdy klient jest dla mnie bardzo ważny. We wszystkich zabiegach daję z siebie 100%, pochylam się indywidualnie nad każdym przypadkiem. Cechuje mnie dokładność, cierpliwość i uśmiech. Lubię wyzwania, ale nigdy nie eksperymentuję na klientach. Wprowadzam jedynie sprawdzone, bezpieczne zabiegi, dające jednocześnie najlepsze efekty terapeutyczne. Analizuję skórę i doradzam odpowiednią pielęgnację domową. Z miłości do mojej pasji powstało Beauty Time.

Natalia Kotwis

Kosmetolog

Natalia na stronę
Jestem dyplomowanym magistrem Kosmetologii. Ukończyłam Śląską Wyższą Szkołę Medyczną w Katowicach ze specjalizacją z podologii. Posiadam kilkuletnie, praktyczne doświadczenie w pracy z klientem. W życiu jak i zawodowo cenię sobie szczerość, a zatem klientom rekomenduję tylko sprawdzone, skuteczne i przede wszystkim bezpieczne zabiegi dobierane z indywidualnym wskazaniem.
Moim atrybutem jest sumienność i poczucie estetyki, wobec tego wszelkie manualne zabiegi sprawiają mi ogromną satysfakcję. Z przyjemnością zapraszam na bezpłatną konsultację do naszego centrum Kosmetologii Beauty  Time.

Copyright © 2020 Centrum Kosmetologii Beauty Time

Polityka prywatności & cookies