Karolina Adamiak

Kosmetolog

Karolina na stronę

W 2013 roku ukończyłam Wyższą  Szkołę Fizjoterapii we Wrocławiu. Przez 6 ostatnich lat zdobywałam praktyczne doświadczenie  jako kosmetolog, a także szkoleniowiec. Posiadam dużą wiedzę z zakresu najnowszych technologii oraz składników aktywnych zawartych w preparatach, którą staram się ciągle poszerzać uczestnicząc w wykładach, szkoleniach, zdobywając kolejne certyfikaty. Moja praca jest moją pasją. Każdy klient jest dla mnie bardzo ważny. We wszystkich zabiegach daję z siebie 100%, pochylam się indywidualnie nad każdym przypadkiem. Cechuje mnie dokładność, cierpliwość i uśmiech. Lubię wyzwania, ale nigdy nie eksperymentuję na klientach. Wprowadzam jedynie sprawdzone, bezpieczne zabiegi, dające jednocześnie najlepsze efekty terapeutyczne. Analizuję skórę i doradzam odpowiednią pielęgnację domową. Z miłości do mojej pasji powstało Beauty Time.

Natalia Kotwis

Kosmetolog

Natalia na stronę
Jestem dyplomowanym magistrem Kosmetologii. Ukończyłam Śląską Wyższą Szkołę Medyczną w Katowicach ze specjalizacją z podologii. Posiadam kilkuletnie, praktyczne doświadczenie w pracy z klientem. W życiu jak i zawodowo cenię sobie szczerość, a zatem klientom rekomenduję tylko sprawdzone, skuteczne i przede wszystkim bezpieczne zabiegi dobierane z indywidualnym wskazaniem.
Moim atrybutem jest sumienność i poczucie estetyki, wobec tego wszelkie manualne zabiegi sprawiają mi ogromną satysfakcję. Z przyjemnością zapraszam na bezpłatną konsultację do naszego centrum Kosmetologii Beauty  Time.
Michał Polański

 

Fizjoterapeuta

Studio-Session-022
Moją pasją oraz życiowym wyznacznikiem jest zdrowy oraz bezpieczny tryb życia. Spełniając swoje marzenia stopniowo zdobywałem i w dalszym ciągu poszerzam wiedzę, umiejętności i doświadczenie w dziedzinie fizjoterapii.
Początkowo ukończyłem Medyczne Studium Zawodowe w Puławach – kierunek technik masażysta. Jestem absolwentem Uniwersytetu Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie na wydziale Fizjoterapii. Obecnie kształcę się w Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocławiu. Posiadam wieloletnie doswiadczenie w pracy na stanowisku masażysty i fizjoterapeuty. Każdy pacjent/ klient, który korzysta z moich usług jest traktowany profesjonalnie w sposób wysoce indywidualny. Poczuwam się do pełnej odpowiedzialności za ludzkie zdrowie, samopoczucie, dobry nastrój oraz zaufanie do moich umiejętności. Za sprawą rąk staram się udzielić pomocy w wielu aspektach m.in: poprawa jakości życia, niwelowanie dyskomfortu powiązanego z napięciami, korekta wad postawy, poprawa wyglądu i ogólnego samopoczucia, a także relaks z pełnym wyciszeniem. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom wykonuję między innymi następujące masaże:
masaż terapeutyczny, sportowy, wyszczuplający, antycellulitowy, masaż gorącymi kamieniami, bańką chińską, świecą, stemplami, kostką lodu itp. W każdej chwili służę radą i pomocą. Jestem otwarty i gotowy na nowe wyzwania. Zapraszam do Centrum Kosmetologii Beauty Time.

Copyright © 2020 Centrum Kosmetologii Beauty Time

Polityka prywatności & cookies