Karolina Adamiak

Kosmetolog

Karolina na stronę

W 2013 roku ukończyłam Wyższą  Szkołę Fizjoterapii we Wrocławiu. Przez 6 ostatnich lat zdobywałam praktyczne doświadczenie  jako kosmetolog, a także szkoleniowiec. Posiadam dużą wiedzę z zakresu najnowszych technologii oraz składników aktywnych zawartych w preparatach, którą staram się ciągle poszerzać uczestnicząc w wykładach, szkoleniach, zdobywając kolejne certyfikaty. Moja praca jest moją pasją. Każdy klient jest dla mnie bardzo ważny. We wszystkich zabiegach daję z siebie 100%, pochylam się indywidualnie nad każdym przypadkiem. Cechuje mnie dokładność, cierpliwość i uśmiech. Lubię wyzwania, ale nigdy nie eksperymentuję na klientach. Wprowadzam jedynie sprawdzone, bezpieczne zabiegi, dające jednocześnie najlepsze efekty terapeutyczne. Analizuję skórę i doradzam odpowiednią pielęgnację domową. Z miłości do mojej pasji powstało Beauty Time.

Natalia Kotwis

Kosmetolog

Natalia na stronę
Jestem dyplomowanym magistrem Kosmetologii. Ukończyłam Śląską Wyższą Szkołę Medyczną w Katowicach ze specjalizacją z podologii. Posiadam kilkuletnie, praktyczne doświadczenie w pracy z klientem. W życiu jak i zawodowo cenię sobie szczerość, a zatem klientom rekomenduję tylko sprawdzone, skuteczne i przede wszystkim bezpieczne zabiegi dobierane z indywidualnym wskazaniem.
Moim atrybutem jest sumienność i poczucie estetyki, wobec tego wszelkie manualne zabiegi sprawiają mi ogromną satysfakcję. Z przyjemnością zapraszam na bezpłatną konsultację do naszego centrum Kosmetologii Beauty  Time.
Kamila Kocyła

Kosmetolog

5C7A0783-4

Jestem dyplomowanym kosmetologiem. Pierwszy stopień studiów ukończyłam na Niepublicznej Wyższej Szkole Medycznej we Wrocławiu. Aktualnie jestem w trakcie studiów magisterskich na Wyższej Szkole Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu w Łodzi, aby poszerzać swoją wiedzę i umiejętności. Kosmetologia od zawsze była i jest moją największą pasją, dlatego podchodzę do mojej pracy z pełnym zaangażowaniem. Cechuje mnie pogoda ducha, cierpliwość i wyrozumiałość. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie, aby podczas moich usług czuł się swobodnie i komfortowo.  Zapraszam serdecznie do Centrum Kosmetologii Beauty time.

Alina Pasternak-Mądra

Kosmetolog

_MBI3575
Jestem absolwentką Akademi Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Tytuł kosmetologa zdobyłam w 2015 roku. Odbyłam wiele szkoleń z zakresu stylizacji paznokci, oprawy oka oraz zabiegów kosmetycznych. Moja praca jest dla mnie nie tylko sposobem na życie, ale i pasją. Do klientów podchodzę z serdecznością oraz zaangażowaniem. Ilość zadowolonych klientów jest moją wizytówką. W życiu stawiam na samorozwój, zdobywanie nowych wiadomości i umiejętności z zakresu kosmetologii. Zapraszam do skorzystania z szerokiego wachlarza zabiegów w Centrum Kosmetologii Beauty Time.

Copyright © 2020 Centrum Kosmetologii Beauty Time

Polityka prywatności & cookies