MOTUS AX BEZBOLESNA DEPILACJA LASEROWA

Dzięki depilacji Motus AX – Na zawsze pozbędziesz się niechcianego owłosienia

W ciągu kilkunastu tygodni możesz pozbyć się na stałe zbędnego owłosienia. Wystarczy kilka sesji epilacji laserowej Motus AX, by w miłej atmosferze, bezpiecznie, bezboleśnie trwale i co najważniejsze skutecznie zniszczyć niechciane włosy na ciele, twarzy a także w okolicach intymnych.

 

Przygotowanie przed pierwszym zabiegiem depilacji laserowej:

Dzień przed planowanym zabiegiem należy zgolić włoski na wybranej partii ciała, pozostawiając mały owłosiony fragment skóry ok. 2cm x 2cm, aby kosmetolog mógł dobrać odpowiednie parametry wiązki lasera.

Bezpośrednio przed zabiegiem: nie należy stosować: chemicznych kremów do depilacji, balsamów samoopalających, kremów z błyszczącymi drobinami ani preparatów natłuszczających.

Skóra w dniu zabiegu: musi być czysta, sucha i pozbawiona jakichkolwiek preparatów. W przypadku pach, na tydzień przed zabiegiem należy odstawić ewentualny bloker potu.

 • Przed rozpoczęciem epilacji zostaną Państwo poproszeni o wypełnienie karty klienta i poinformowani o procedurze wykonywania zabiegu.

Wskazania do zabiegu:

 • Nadmierne, niechciane owłosienie na twarzy
 • Nadmierne, niechciane owłosienie na ciele
 • Usuwanie owłosienia ze wskazań medycznych i higienicznych
 • Zapalenie mieszka włosowego
 • Obniżona samoocena
 • Jasny, cienki i delikatny włosek nie poddający się żadnemu innemu laserowi

Przeciwwskazania do zabiegu:

 • Ciąża i okres karmienia piersią
 • Świeża opalenizna
 • Przerwana ciągłość naskórka, choroby skóry
 • Epilepsja
 • Opryszczka
 • Terapia retinoidami (i okres 12 mc po terapii)
 • Infekcja i osłabienie organizmu
 • Leki, antybiotyki, zioła fotouczulające
 • Przyjmowanie leków obniżających krzepliwość krwi
 • Łuszczyca, bielactwo
 • Cukrzyca
 • Bliznowce
 • Aktywne infekcje skórne, opryszczka
 • Rozrusznik serca
 • Świeże zabiegi chirurgiczne
 • Nowotwory (okres remisji do 5lat)
 • Bloker potu
 • Chemiczne preparaty do depilacji
 • Balsam brązujący
 • Wyrwany włos

Po zabiegu:

 • Nie drażnić skóry poddanej zabiegowi, nawilżać ją kosmetykami.
 • Unikać mocnych peelingów na obszarze zabiegowym do 48 godzin po zabiegu
 • W dniu zabiegu i na następny dzień nie korzystać z sauny i basenu.
 • Partie ciała które były podane zabiegowi należy chronić od działania promieni słonecznych poprzez nakładanie filtrów UV 50+, a do tygodnia po zabiegu nie wystawiać miejsca epilowanego na bezpośrednią ekspozycję promieniami UV.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA:

Czy zabieg jest bezpieczny i bezbolesny?

MotusAX do depilacji laserowej posiada certyfikat bezpieczeństwa, dający gwarancję przeprowadzania zabiegów w sposób pozbawiony skutków ubocznych mogących mieć negatywny wpływ na ludzki organizm. Jeżeli chodzi o bolesność, jest ona uzależniona od indywidualnego „progu bólowego”. Dzięki wysokiej absorbcji melaniny, wysokiej mocy maksymalnej oraz małej długości impulsu, zabieg jest całkowicie bezpieczny dla skóry. Wstępna ocena fototypu skóry i charakteryzacja włosa pozwala na dobranie odpowiednich, indywidualnych parametrów. Efektem takiej procedury, jest zwiększenie skuteczności zabiegu z wykluczeniem ryzyka poparzenia. Szybki czas impulsu, szklana szafirowa głowica „Moveo” wyposażona w zintegrowany mechanizmem chłodzenia sprawiają, że klienci  posiadający „niski próg bólu”, nie odczuwają dyskomfortu podczas zabiegu, jak bywało do tej pory przy innych laserach.

Czy zabieg skutecznie usunie jasne owłosienie?

Laser Aleksandrytowy  o długości 755nm charakteryzuje się bardzo wysoką absorpcją energii przez chromofor melaniny, jest ona o 25% większa niż w przypadku lasera diodowego, dzięki czemu stanowi idealne rozwiązanie w eliminacji cienkich i jasnych włosów.

Czy depilacja laserowa bikini jest „do zniesienia” :

Oczywiście, że tak. Przetestowałyśmy na własnej skórze, to naprawdę nie boli 😉 .Momentami są odczuwalne delikatne ukłucia, ale występują naprawdę sporadycznie.

Czy włos w dniu zabiegu musi być zapuszczony?

Nie, do zabiegu należy bardzo dokładnie ogolić obszar maszynką, tak by skóra była jedwabiście gładka. Przed epilacją nie stosować chemicznych kremów usuwających owłosienie. Włosów przed laserową epilacją kategorycznie nie wolno wyrywać żadną z dostępnych na rynku metod.

Jeśli włoski do tej pory były usuwane: woskiem, pęsetą, depilatorem itp. należy zapuszczać je przez około miesiąc, a następnie zgolić dobę przed planowanym zabiegiem. Jeśli włoski są grube, gęste i bardzo szybko odrastają, zalecamy okolicę zabiegową ogolić w tym samym dniu lub bezpośrednio przed zabiegiem epilacji laserowej.

Ile czasu zarezerwować na zabieg epilacji laserowej?

Czas jest zależny od wielkości oraz ilości partii jakie epilujemy podczas jednego spotkania. Przy zachowaniu należytej staranności podczas przeprowadzanego zabiegu czas waha się między 10 min (wąsik) a 2 godziny (całe nogi)

Jej, zbliża się lato, a ja dopiero myślę o depilacji laserowej, czy to mnie dyskwalifikuje?

Depilację laserową możemy wykonywać przez cały rok. Kuracja laserem Motus AX jest niezwykle efektywna i szybka, a przeciwwskazaniem do depilacji jest jedynie świeżo opalona skóra.

Ile zabiegów muszę wykonać , aby efekty były zadowalające?

W celu trwałego pozbycia się niechcianego owłosienia należy wykonać ok. 6 – 8 zabiegów depilacji laserowej w odstępach 4 – 10 tygodniowych (w zależności od obszaru poddanego zabiegowi). Trzeba jednak pamiętać, że liczba zabiegów potrzebnych do uzyskania odpowiednich efektów jest uzależniona od indywidualnych predyspozycji danej osoby (np problemy z owłosieniem hormonalnym).

Efekt po 5 miesiącach od zabiegu:

Efekt po 45 dniach od zabiegu:

 

W PAKIECIE TANIEJ

Pakiet 6 zabiegów

na 1 partię

(1 x 6)

Pakiet 6 zabiegów

na 2 partie

(2 x 6)=12 zabiegów

Pakiet 6 zabiegów

na 3 partie

(3 x 6)=18 zabiegów

-15%

-20%

-25%

 

NOGI

Okolica: Cena pojedynczego zabiegu: Pakiet 6 zabiegów z 15% rabatem:
Całe nogi 700 zł 3570 zł
Łydki z kolanami 380 zł 1938 zł
Stopy 150 zł 765 zł
Uda 400 zł 2040 zł

BIKINI

Bikini (linia bikini + wzgórek) 250 zł 1275 zł
Bikini głębokie 350 zł 1785 zł
Bikini głębokie + Szpara pośladkowa 400 zł 2040 zł
Linia bikini 200 zł 1020 zł
Pośladki 300 zł 1530 zł
Szpara pośladkowa 150 zł 765 zł

TUŁÓW:

Brzuch 300 zł 1530 zł
Całe plecy 590 zł 3010 zł
Dłonie 150 zł 765 zł
Dół pleców 350 zł 1785 zł
Góra pleców+kark 350 zł 1785 zł
Klatka piersiowa 300 zł 1530 zł
Linia brzucha(kresa biała) 150 zł 765 zł
Okolica brodawek 150 zł 765 zł
Pachy 250 zł 1275 zł
Przedramiona+ dłonie 250 zł 1275 zł
Ramiona 250 zł 1275 zł
Ręce 400 zł 2040 zł
Tors(klatka+brzuch) 490 zł 2499 zł

 

Depilacja woskiem

Depilacja woskiem

Metoda ta jest powszechnie stosowana a przy tym bardzo bezpieczna. Korzystają z niej zarówno Panie, jak i Panowie.

Depilację woskiem wykonać możemy w obrębie twarzy jak i całego ciała, a regularnie wykonywane zabiegi skutecznie osłabią owłosienie oraz pozwolą uzyskać efekt jedwabiście gładkiej skóry na długi czas.

Efekty zabiegowe najczęściej uzależnione są od faz wzrostu włosa. Wyróżniamy tutaj anagen, katagen oraz telogen. Poniżej możemy zauważyć iż w fazie anagenu brodawka włosa jest ściśle związana z korzeniem włosa. Jak ten drobny szczegół przekłada się na efekty? otóż im więcej włosków w fazie anagenu podczas depilaji, tym lepsze i dłogotrwalsze efekty gładkiej skóry.

Długość włosa:

Włoski przed zabiegiem powinny mieć odpowiednią długość. Te zbyt krótkie nie będą miały szansy na usunięcie, te zbyt długie mogą zostać tylko zerwane w połowie. Minimalna długość włosków powinna oscylować między 5mm (brwi,wąsik, bródka) a 10 mm (pachy, ręce, nogi, bikini).

W naszym salonie oferujemy również depilację intymną dla Pań. Zabieg depilacji wykonuje wybrany przez Ciebie kosmetolog , a wszystko odbywa się przy zamkniętych drzwiach w komfortowej atmosferze.

Swoją pracę opieramy na najwyższej jakości woskach firmy Depileve, które posiadają certyfikaty ISO 9001, ISO 22716, spełniając wymagania UE, produkując tylko przy najwyższych standardach.

Procedura przed zabiegiem:
Skóra przed zabiegiem
nie powinna być nakremowana, ponieważ może to utrudnić przyczepność wosku do włosa. Jeśli posiadasz świeżą opaleniznę, odczekaj kilka dni, by skóra spokojnie się wygoiła. Ta sama sytuacja dotyczy efektu złuszczania po opalaniu. W takim przypadku na kilka dni przed zabiegiem można wykonać peeling okolicy zabiegowej. Jeśli planujesz wykonać depilację woskiem przed wakacyjnym urlopem, zrób to kilka dni wcześniej, aby podepilacyjne podrażnienie i zaczerwienienie spokojnie mogło się wyciszyć.

Okolica: Cena:
Barki 60 zł
Bikini damskie głębokie 150
Bikini męskie głębokie 190 zł
Brzuch/ Klatka piersiowa 100 zł
Brzuch + Klatka piersiowa 150 zł
Linia bikini 60 zł
Łydki z kolanami 70 zł
Nogi 150 zł
Pachy 60 zł
Palce u stóp 40 zł
Plecy 110 zł
Przedramiona 60 zł
Ręce 90 zł
Szczyty pleców 60 zł
Uda 90 zł

 

Copyright © 2020 Centrum Kosmetologii Beauty Time

Polityka prywatności & cookies