W Centrum Kosmetologii Beauty Time stawiamy na bezpieczeństwo i zdrowie naszych Klientów. Zachowanie standardów jakości i wysokiej higieny, są przez nas szczególnie przestrzegane podczas wykonywania zabiegów z przerwaniem ciągłości skóry.

Blomdahl Medical na którym opieramy swoją bezpieczną pracę jest producentem biżuterii hipoalergicznej do przekłuwania uszu i nosa. Chcąc w pełni wyeliminować możliwość wystąpienia alergii na nikiel, firma stworzyła kolczyki do przekłuwania uszu i nosa wykonane z plastiku medycznego z zerową zawartością niklu. W zamian firma Blomdahl stosuje czysty tytan medyczny.

Należy mieć świadomość, że zabieg przekłucia uszu jest zabiegiem medycznym, dlatego w Centrum Kosmetologii Beauty Time, dokładamy wszelkich starań, by przekłuwanie uszu i nosa wraz z noszeniem biżuterii dawało Państwu oraz Państwa Dzieciom poczucie komfortu i bezpieczeństwa.

Pierwsze przekłucie uszu, to bardzo ważne wydarzenie dla dzieci oraz ich rodziców.

Podczas zastosowaniu metody Blomdahl Medical przekłuwamy obydwoje uszu jednocześnie. W naszym gabinecie oferujemy szereg pięknych wzorów kolczyków z plastiku medycznego. Cyrkonie użyte do biżuterii wykonane są z kryształów Swarovskiego. Kolczyki dostępne są “od ręki” ale jeżeli masz wybrany wzór kolczyków, zanim przyjedziesz do nas, upewnij się, czy aby na pewno jest u nas dostępny.

Bezpieczeństwo zabiegu dzięki:

  • Sterylnym warunkom podczas produkcji sprzętu używanego do przekłuwania uszu
  • Zastosowanie jednorazowych kasetek z wybranym modelem kolczyków zamkniętych w specjalne pokrywy bezpieczeństwa, które podczas przekłucia zabezpieczają pistolet przed kontaktem z krwią i fizjologicznymi wydzielinami. Kasetka bezpośrednio po zabiegu traktowana jest jako odpad medyczny
  • Kasetka z kolczykami zabezpieczona jest oryginalną, szczelnie zgrzaną etykietą, którą należy zerwać w celu przeprowadzenia zabiegu.

Zalecenia po zabiegu przekłucia uszu:

  • Rany po przekłuwaniu należy przemywać dwa razy dziennie, podczas kąpieli uważać na detergenty, zaleca się mycie ran mydłem pod bieżącą wodą oraz dokładne osuszenie ucha zraz z kolczykiem.
  • Przez pierwsze 6 tygodni po zabiegu zalecamy dezynfekować miejsce zabiegowe 2 razy dziennie octeniseptem lub skinseptem
  • Na czas mycia nie należy wyjmować kolczyków oraz dotykać ich brudnymi rękami
  • Po 6 tygodniach (u dorosłych) a po 12 tygodniach (u dzieci) kolczyki wymienia się na inne. Zaleca się wybranie kolczyków hipoalergicznych z oferty Blomdahl Caring Jewellery z plastiku medycznego lub tytanu.

*Uwaga! Uszy przekłuwamy u dzieci od 3 roku życia.

Cena:Okolica:
90 złUcho
180 złUszy