Slide MASAŻ

Masaż to idealny sposób na zmęczenie zarówno fizyczne jak i psychiczne. Szybkie tempo życia, codzienne troski i problemy, ciągłe napięcie psychiczne – wszystko to sprawia, że czujemy się przemęczeni i pozbawieni energii. W takiej chwili dobry masaż relaksacyjny relaksuje obolałe i napięte mięśnie, a także jest prawdziwą przyjemnością dla ducha i ciała. Mas pleców i karku wprawi nas w poczucie głębokiego odprężenia, by choć na chwilę zapomnieć o kłopotach i nabrać energii tak potrzebnej do codziennego funkcjonowania.

W naszym Salonie oferujemy kilka propozycji masażu, spośród których każdy znajdzie dogodną dla siebie lub swoich bliskich.

MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI

To niezwykle przyjemny i doskonale relaksujący masaż z wykorzystaniem rozgrzanych kamieni bazaltowych, doskonale wyszlifowanych przez morskie fale oblewające Hawaje i Bali.

Masaż relaksacyjny kamieniami wulkanicznymi odpręża, wycisza i regeneruje. Likwiduje stres i jego negatywne skutki. Rozluźnia napięte mięśnie i łagodzi ból. Znakomicie regeneruje po wysiłku. Ma zbawienny wpływ na skórę – pomaga zwalczyć cellulit, poprawia jej jędrność i elastyczność. Przyspiesza krążenie krwi i limfy, dzięki czemu skóra zostaje lepiej dotleniona i odżywiona, a organizm oczyszcza się z toksyn i produktów przemiany materii. Przyjemne ciepło kamieni, nastrojowa muzyka doskonale relaksują i regenerują siły witalne.

Czas: Cena:
60 min 120 zł

MASAŻ PLECÓW

W dzisiejszych przepełnionych presją oraz stresem czasach wielu z nas narzeka na ból kręgosłupa. Spowodowane jest to brakiem aktywności fizycznej oraz wieloma godzinami spędzonymi w pozycji siedzącej, która wymusza nienaturalne ułożenie kręgosłupa.

Skutkiem tego mięśnie plecównapięte i obolałe. Powodem dolegliwości bywa również nadmiar stresu, który wywołuje napięcie. Na szczęście istnieje skuteczne rozwiązanie, dzięki któremu możesz odczuć znaczną ulgę. Mowa o masażu pleców połączonym z masażem kręgosłupa. To częściowo leczniczy masaż, który powoduje rozluźnienie napiętych, obolałych mięśni. Dzięki temu szybko przynosi ulgę, odpręża oraz znacząco zmniejsza dolegliwości bólowe. Polecany jest zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Czas: Cena:
45 min 80 zł

MASAŻ RELAKSACYJNY

Głównym celem tej formy masażu jest poprawa stanu psychosomatycznego osoby masowanej poprzez odprężenie ciała i umysłu oraz zniwelowanie skutków stresu i zmęczenia w organizmie.

Masaż oddziałuje na skórę, tkankę łączną, tkankę tłuszczową, mięśnie, ścięgna, więzadła, powięzi, zakończenia nerwowe w skórze, układ krwionośny i limfatyczny, a także na ośrodkowy układ nerwowy i układ hormonalny czyli na umysł i emocje człowieka. Masaż relaksacyjny sprawdza się zatem zarówno w stanach zmęczenia fizycznego – na przykład po długotrwałym wysiłku sportowym, jak i zmęczenia umysłowego – po ciężkim dniu w pracy, czy doświadczeniu stresującej sytuacji.

Czas: Cena:
60 min 110 zł

MASAŻ ŚWIECĄ

Masaż aromatyczną świecą sprawia, że skóra staje się miękka i aksamitna w dotyku. Przywrócona zostaje jej jędrność, elastyczność i blask. Masaż ten oskonale nawilża i regeneruje.

Ma działanie anti-agingchroni przed wolnymi rodnikami i zapobiega starzeniu się skóry. Przynosi ukojenie skórze suchej i wrażliwej pozostawiając delikatną, jedwabistą warstwę zabezpieczającą przed utratą wody. Masaż aromatyczną świecą doskonale odpręża i relaksuje. Ciepły olejek ze świecy w 100% z naturalnych wosków i przyjemny zapach mieszanki olejków eterycznych sprawią, że zapomnisz o stresie i zmęczeniu, a Twoje mięśnie poczują przyjemną ulgę od napięcia.

Czas: Cena:
60 min 110 zł

Zachęcamy do skorzystania z nieodpłatnej konsultacji kosmetologicznej.

Copyright © 2020 Centrum Kosmetologii Beauty Time

Polityka prywatności & cookies